Çalkalamalı İnkübatör

Tüm çalkalamalı inkübatörler, Ultimate hücre serisindeki ekstra CO2 ve nemlendirme aktif kontrol seçenekleriyle birlikte hem sıcaklık hem de çalkalama hızıiçin son teknoloji mikro işlemci algılama, ayarlamave PID kontrolüne sahiptir, Innova tüm laboratuvarlar için eksiksiz çözümler sunabilmektedir. Bu üniteler, tezgahüstü, yatay, çift katmanlı modellerden istiflenebilir modellere kadar 4 grupta kategorize edilebilir.

PREMIUM STACKABLE SHAKING INCUBATOR

Bu ZWYR-D serisi çalkalamalı inkübatörler, üç birim yüksekliğe kadar istiflenebilir ve laboratuvar profesyonellerine üçe katlanmış kültür kapasitesi sağlarken, yine de yalnızca tek bir çalkalayıcının aynı “ayakizini” saklar. Tüm modellerde, yüksek görünürlük için çift katmanlı cam pencereli, yalıtımlı, katlanır bir kapı bulunur. Tüm soğutma modellerinde, mikro işlemci denetleyicisi, kullanıcıların işlev parametrelerindeki değişiklikleri otomatikleştirmek için kişiselleştirilmiş program (9 segmente kadar, döngüile) oluşturmasına olanak sağlayarak benzersiz çok yönlülük sağlar.

ULTIMATE-CELL STACKABLE SHAKING INCUBATOR

Sektörümüzün hem teknoloji hem de işlevsellik gereksinimlerinin devam eden gelişimi sayesinde, INNOVA yenilik yapmak için başarılı oldu ve şimdi mikrobiyal, memeli ve bitki hücresi inkübasyon ihtiyaçları için en yeni ve kapsamlı çözümümüzü, ilham verici ZWYC-290A Ultimate-cell’isunabiliyor.

PREMIUM BENCHTOP SHAKING INCUBATOR

Premium masa üstü çalkalamalı inkübatör, biyolojik organizmaların büyümesinin kapsamlı gereksinimlerini karşılamak için zaman koşulları, geniş sıcaklık ve orbital veya karşılıklı karıştırma yetenekleri sunar.

PREMIUM DOUBLE LAYER SHAKING INCUBATOR

Bu yeni çiftkatmanlı çalkalamalı inkübatörler, modern biyolojik mühendislik bölümleri için özel olarak uygun maliyetli ve yerden tasarruf sağlayan bir çözüm olarak geliştirilmiştir; üniteler, germ kültürü, hibridizasyon, biyokimyasal araştırma, enzim ve hücresel doku uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu inkübatörler, çok verimli ve mükemmel bir zemin alanı / performans faktörüne sahip olan pürüzsüz ve kompakt bir tasarıma sahiptir. Çift katmanlı çalkalama çerçevesi, üst tepsiyi çıkardıktan sonra (çalkalama çerçevesi yükseltmesi gerekir), üst üste iki tepsiyi destekler, daha küçük şişeler için kapasiteyi iki katına çıkarır.