Hizmetlerimiz

FenixEs kaliteden ödün vermeden, çözüme en kısa yoldan ulaşmayı amaçlayan çözümleriyle verimli, bünyesinde barındırdığı isimlerle yetkin, doğaya ve çevreye verdiği önemle sağduyulu… Aradığınız hizmet anlayışıyla, problemlerinizde çözüm ortağınız.

Satış ve Servis

Firmamız, kendi bünyemizde imalatını yaptığımız laboratuvar ve saha test cihazlarının, ithal ettiğimiz yüksek basınç bağlantı ekipmanlarının ve çeşitli uygulamalara yönelik basınç regülatörlerinin satış, satış sonrası servis hizmetlerini vermektedir.

Detaylı bilgi ve katalog talep etmek için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Makine – Ekipman Tasarımı ve İmalatı

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik yaptığımız makine ekipman tasarım ve imalatları ile sektördeki problemlerin çözülmesine yardım etmekteyiz.

FenixES, size ihtiyaç duyduğunuz çözümü sunar.

Laboratuvar Kurulumu Hizmetimiz hakkında detaylı bilgi için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Laboratuvar Kurulumu

Firmamız, başta petrol ve doğal gaz olmak üzere ilgili tüm yan sektörlere sunduğu anahtar teslim komple laboratuvar kurulumu hizmeti ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına, sorulabilecek bütün soruları daha kurulum aşamasında cevaplayarak, hizmet etmektedir.

Eğitime Destek

Gençlerimizin ülke geleceğinde kilit rol oynadığını biliyoruz. Bunun için FenixES olarak öğrencilerimizin okul projelerine destek oluyor, onların akademik gelişimlerinde yol arkadaşlığı yapıyoruz.

Gücümüzü geleceğimizden alıyoruz.

Alışılagelmiş Hizmetlerin Çok Ötesinde
Bir Deneyim.

Problemi Anlayarak
Çözüme Odaklanan Hizmet Anlayışı

FenixES