Hizmetler

FenixES

FenixEs kaliteden ödün vermeden, çözüme en kısa yoldan ulaşmayı amaçlayan çözümleriyle verimli, bünyesinde barındırdığı isimlerle yetkin, doğaya ve çevreye verdiği önemle sağduyulu… Aradığınız hizmet anlayışıyla, problemlerinizde çözüm ortağınız.

FenixES, laboratuvar ve saha test cihazları AR-GE ve imalatı, yüksek basınç bağlantı ekipmanları ve basınç regülatörleri satış & servis hizmetleri ile laboratuvar kurulumu hizmeti ve ilgili konularda danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Satış ve Servis

Firmamız, kendi bünyemizde imalatını yaptığımız laboratuvar ve saha test cihazlarının, ithal ettiğimiz yüksek basınç bağlantı ekipmanlarının ve çeşitli uygulamalara yönelik basınç regülatörlerinin satış, satış sonrası servis hizmetlerini vermektedir.

Detaylı bilgi ve katalog talep etmek için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Laboratuvar Kurulumu Hizmetimiz hakkında detaylı bilgi için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Laboratuvar Kurulumu

Firmamız, başta petrol ve doğal gaz olmak üzere ilgili tüm yan sektörlere sunduğu anahtar teslim komple laboratuvar kurulumu hizmeti ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına, sorulabilecek bütün soruları daha kurulum aşamasında cevaplayarak, hizmet etmektedir.

Makine – Ekipman Tasarımı ve İmalatı

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik yaptığımız makine ekipman tasarım ve imalatları ile sektördeki problemlerin çözülmesine yardım etmekteyiz.

FenixES, size ihtiyaç duyduğunuz çözümü sunar.

Şirket Danışmanlığı

Kadromuzun sahip olduğu tecrübeyi arkamıza alarak, başta ülkemizde faaliyet gösteren yerli şirketlerimize ve ülkemizde yatırım yapmak isteyen yabancı şirketlere sunduğumuz mentörlük ve danışmanlık hizmetlerimizle; petrol, doğal gaz veya jeotermal sektöründe bulunacakları faaliyetler sırasında karşılaşabilecekleri zorlukları aşmalarına yardım etmeyi amaçlamaktayız. Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Alışılagelmiş Hizmetlerin Çok Ötesinde
Bir Deneyim.

Problemi Anlayarak
Çözüme Odaklanan Hizmet Anlayışı

FenixES