Kriyojenik Sıvı Azot Tankı

Innova, buhar fazı paslanmaz çelik tank, sıcaklık / sıvı seviyesi monitörlü alüminyum tank dahil olmak üzere sıvı nitrojen tankları ile entegre numune depolama çözümü sunar. Kök hücre / kordon kanı hücresi / şişeler / pipetler / kemikler / embriyoyu saklamak için birçok aksesuar seçeneği bulunmaktadır.

CryoSalvum Serisi, Raflı ve Kutulu

CryoSalvum Serisi sıvı nitrojen kapları, dünyanın her yerindeki profesyonel müşterilerin benzersiz gereksinimlerini karşılamak için düşük sıvı nitrojen tüketimi ve orta aralıkta depolama kapasitesinin avantajlarıyla birleşir. CryoSalvum Serisi kaplar, hafif ve az yer kaplayan büyük kapasiteli numune kriyoprezervasyonunun yüksek verimliliğini sağlar. Raflar ve kilitlenebilir kapaklar, numunelerin güvenliğini sağlamak için standarttır. Esas olarak tıbbi alan / biobank / laboratuvar alanı için geçerlidir.

CryoArk Serisi, Kuru Gönderici

CryoArk serisi, kuru yük konteynerleridir. Biyoloji, hayvancılık, araştırma ve tıbbi alanlar için tasarlanmıştır ve biyolojik numunelerin, pipetlerin, kriyoviyallerin veya kan torbalarının 150 ℃ altındaki çevreye taşınmasını sağlar. İç tankta sıvı nitrojenin dışarı çıkma riskini ortadan kaldıran sıvı nitrojen emici malzemeler bulunmaktadır. CryoArk kuru gönderici, nakliye sırasında hem kullanıcılar hem de taşıyıcılar için IATA’ yı karşılar ve değerli numunelerinizi güvenli koşullarda korur.

CryoAutosupply Serisi, LN2 Besleme Tankı

CryoAutosupply Serisi sıvı nitrojen tankları / konteyneri, esas olarak merkezi laboratuvarlarda sıvı nitrojen depolaması için kullanılan en son yüksek performanslı kriyojenik sıvı faz depolama konteynırlarıdır. Basınç oluşturmak için düşük miktarda sıvı buharlaşması sağlar, tankın sıvıyı boşaltması için basınç sağlar ve böylece diğer kaplar için sıvı nitrojen sağlar.