Sosyal Sorumluluk

Gençlerimizin ülke geleceğinde kilit rol oynadığını biliyoruz. Bu yüzden onlar daha lisans eğitimlerini tamamlamadan destek olmanın önemli olduğunu düşünüyoruz. Lisans eğitimleri sırasında yapmak zorunda oldukları stajlarında ve lisans eğitimlerinin son yılında gerçekleştirdikleri bitirme projelerinde onlara destek oluyor, birlikte yeni bilgiler ediniyor ve birlikte gelişiyoruz.

Siz de üniversitelerin petrol ve doğal gaz mühendisliği, makine mühendisliği, imalat mühendisliği, endüstriyel tasarım mühendisliği, mekatronik mühendisliği bölümlerinden birinde okuyor ve FenixES ailesinin bir parçası olmak istiyorsanız, kısa özgeçmişinizi ve neden staj yapmak istediğinizi açıklayan mektubunuzu [email protected] adresine “STAJ BAŞVURUSU” başlığı ile gönderebilirsiniz.

Artık meslektaşlarımız olarak gördüğümüz son sınıf lisans öğrencilerinin bitirme projelerinde de onlara destek oluyoruz. Sizlerin ihtiyaçları ve bizim imkanlarımız doğrultusunda sizlere yardımcı olmak istiyoruz. Sizlerle fikir alışverişinde bulunabilir, sizlere tasarım desteği sunabilir ya da imalat konularında teknik destek sağlayabiliriz. Üstelik bunları hiçbir kar amacı gütmeden sizlere sunuyoruz. Bitirme projelerinizde bizlerle beraber iş yapmak için kısa özgeçmişinizle beraber projenizin detaylarını ve ihtiyaçlarınızı anlatan dokümanı [email protected] adresine “BİTİRME PROJESİ” başlığı ile gönderebilirsiniz.